Купувајте

Showing 1–20 of 21 results

Мелем за нега и раст на трепките и серум за нега на очи со подмладителен ефект.
Add to cart

2 во 1: Серум за подигнување на очите и регенератор за нега на трепките

13634

Задолжително за убавина: серум против темни кругови, брчки и регенератор за нега и раст на трепките Wildlash ™

1.600,00ден
Add to cart

Glamour Lash маскара

13724

Маскара за волумен и интензивна должина на трепките.

1.200,00ден
Wild Lash подлога за нанесување маскара
Add to cart

Wild Lash Eyelash Основа

13676

Wild Lash подлога за нанесување маскара, која делува и на растот на трепките.

1.200,00ден
Add to cart

Серум за веѓи, 60-дневен третман

13390

Првиот серум за раст на веѓите. За природно дебели и силни веѓи за само 30 дена.

2.590,00ден
-15%
Add to cart

Активен серум за лице со витамин Ц

13699

Серум за лице со активни милиглобули на витамин Ц за побрза регенерација на кожата

2.430,00ден2.060,00ден
Add to cart

Серум за раст на брадата

13733

Револуционерната формула за засилување со тројно дејство.

2.300,00ден
Sale
Derma-Luxelash серум за раст трепалник
Select options

Серум за раст на трепките

13404

Добијте видливо подолги и пополни трепки за само 2 недели

2.590,00ден5.730,00ден
Add to cart

Шампон против опаѓање на косата, нормален скалп

13444

Формула против опаѓање на косата – против опаѓање и за побрз раст на косата. Видливи резултати за 6 недели.

0,00ден
Add to cart

Масло за брада

13787

99% природен еликсир за нега и заштита на вашата брада, уникатна комбинација од 5 природни масла.

600,00ден
Природна течност за нега на трепките со вештачки екстензии
Add to cart

Течност за трепките со вештачки екстензии

13670

За природна нега на трепките со вештачки екстензии, 60-дневен третман

970,00ден
Add to cart

Четка 2 во 1

13687

Пилинг и веѓи ја дефинираат четката.

610,00ден
Add to cart

Шампон против опаѓање на косата, мрсен скалп

13423

Формула против опаѓање на косата – против опаѓање и за побрз раст на косата. Видливи резултати за 6 недели.

0,00ден
Select options

Восок за брада

13789

Уникатна комбинација од 6 природни активни состојки за совршено обликување, зацврстување и негување на вашата брада и мустаќи.

240,00ден1.090,00ден
Add to cart

Професионални пинцети

13745

За прецизно обликувани и дефинирани веѓи

545,00ден
Add to cart

Тоник против силно опаѓање на косата

13738

Формула против опаѓање на косата – со тројно дејство против тешко опаѓање на косата. Ја зголемува дебелината на косата за 121% и го намалува опаѓањето за 46%.

2.130,00ден
Add to cart

Серум за раст на косата

13689

Формула против опаѓање на косата – активен серум за интензивен раст на косата и против ќелавост, за жени и мажи.

0,00ден
Out of stock
Unlimited Lash маскара за должина на трепките
Read more

Unlimited Lash маскара

13681

Маскара за бесконечна должина на трепките

1.030,00ден
Интензивна маскара за волумен на трепките
Add to cart

Intense Lash маскара

13667

Маскара за интензивен волумен на трепките

1.030,00ден
Add to cart

Основа за шминка

13711

Основа за шминка која ги пополнува несовршеностите на кожата и ги покрива фините линии

790,00ден
Add to cart

Пакет против опаѓање на косата

13702

Шампон против опаѓање и за побрз раст на косата и активен серум за раст на косата, за жени и мажи

0,00ден